Hizmetlerimiz

Hair Med ile Türkiye’de Tedavi İmkanları 

Türkiye, uygun fiyatlara yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hair Med, kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti arayan hastalar ile tecrübeli ve yetenekli Türk doktorları arasında bir köprü olmaya çalışmaktadır. Biz hastanın Antalya’daki tedavisinin her yönünü mümkün olduğunca basit hale getirmeyi amaçlıyoruz. Yabancı hastalarımızı kendileri için en iyi hastane ve doktor arayışlarında temsil ediyoruz. Antalya’da kaldıkları süre boyunca tedavi sürecini koordine ederek ve sorunlarını çözerek hastalarımızın bu süreçteki stresini ortadan kaldırıyoruz. Hastalarımızın sağlığı ve onlarla iletişim konusuna çok önem veriyoruz. Bu yüzden tedavileri bittikten sonra da iletişimde kalarak onları takip ediyoruz. Amacımız hastaların Antalya’daki tedavilerini olabildiğince konforlu hale getirmek.

Hair Med ile Türkiye de Tedavi İmkanları

Transfer Hizmetleri

Yabancı hastalarımızın Antalya’ya geldiklerinde keyifli bir yolculuk geçirmelerini istiyoruz. Hastalarımızla daha gelmelerinden önce başlayan iletişimi önemsiyoruz. Bu yüzden size sunduğumuz medikal paketlerimize transfer hizmetlerini dahil ederek sizi ve refakatçilerinizi havaalanından alıyoruz. Muayenenizden önce sizinle buluşup ve programınızı gözden geçiriyoruz. Sonuç olarak, bu Antalya’da ilk gelişinizi olsa bile, kendinizi yalnız hissetmenizi engelliyoruz. Vardığınız havaalanına, trafiğe ve otelin konumuna bağlı olarak otelinize seyahat etmeniz yaklaşık bir saat sürecektir.

Transfer Hizmetleri

Konaklama Hizmetleri

Uluslararası hastalarla deneyimi olan dört yıldızlı otellerle anlaşmalarımız var ve anlaşmalı otellerimizde harika bir deneyim yaşamanız bizim için önemli. Ayrıca sizi otelden kliniğe veya hastaneye götürmekle de ilgileniyoruz. Size şehir turu veya alışveriş turları gibi tedavinize uygun gezi seçenekleri öneriyoruz. Antalya, herkesin tercihine uygun çok çeşitli turistik seçenekler sunuyor, size uygun olanı bulmanız için size destek oluyoruz. Burada tatilinizi düşük maliyetli, yüksek kaliteli tedaviyle birleştirebileceksiniz.

Konaklama Hizmetleri