Antalya’da Kaş Ekimi

Kaş dökülmesi artık problem değil! Kaş ekimi ile çözüm maksimum iki saat!..

Gelişmiş FUE teknolojisi ile sadece birkaç saat içinde doğal ve kalıcı kaşlara kavuşun. Hair Med’in Antalya’da bulunan kliniklerinde çalışan uzman ekiplerimiz sizlerle tanışmak için çok sabırsız! Bize ulaşın!

İçindekiler

Kaş Ekimi Antalya Türkiye

21. çağ saç ekimi teknolojisi ile uyguladığımız kaş ekimi de Antalya’da bulunan saç ekim merkezimizde yaptığımız en sık uygulamardan bir tanesidir. Operasyon bir iki saat sürmektedir. Çok kısa bir operasyon sonrası yeni kaşlara kavuşmak çok mümkün. Lokal anestezi ile kaş ekimi yaptığımız için ağrı hissedilmez. FUE tekniği ve mikromotor vasıtası ile alınan saç kökleri bir bir ayrılarlar. Daha sonra bu kökler kaş dökülmesi olan bölgeye profesyonel bir halde, açıları gözetilerek ekilmektedir.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Kaş Ekimi Antalya Türkiye

Kaş için kıl kökü nereden alınmaktadır?

İlk olarak kaş için ekilecek kökler sadece kafadaki saçlardan alınmamaktadır. Ayrıca, vücudun değişik bölgelerinden de kıl kökü alınmaktadır. Fakat en fazla tercih edilen bölge elbette ki ense kısmıdır. Koldaki ince tüylerden ya da koltuk altı ile genital bölgeden de kıl kökü alınmaktadır. Ancak tecrübelerimiz en iyi ve başarılı sonuçların ense kısmından katılımı olmuştur. Koldaki tüyler bilhassa kadınlarda fazla ince olmaktadır. Bu yüzden buradan alınacak kökler dayanıklı olamayabilir. Aynı şekilde koltuk altı ve genital bölgedeki kıl köklerinin çıkış açısı çok farklıdır. Dolayısı ile ense kökünden alınan kıllardaki başarı payı bu bölgeden alınan köklerde yakalanamamaktadır.

Eğer lokal bir bölgede yoğun kaş dökülmesi mevcutsa kaş ekim işlemi 30 dakika benzer biçimde kısa bir sürede başarı ile neticelendirilir. Sonuçlar yüz güldürücü ve mutluluk verici olmaktadır. Bazı durumlarda hastalar kaşlarını kalınlaştırmak istemektedir. Bu durumda istenen biçim belirlenerek her bir kıl kökünün açısına göre ekim işlemi yapılmaktadır. Sonuçta, hastanın talep ettiği kaş yapısı ortaya çıkmaktadır.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Kaş için kıl kökü nereden alınmaktadır

Antalya’da Profesyonel Kaş Ekimi

Öncelikle kaş ekim işlemi öncesinde ense kısmında mevcut saçlar tertipli bir biçimde yukarı kaldırılmaktadır. Daha sonra ekilecek kök sayısına göre bir cm eninde 5-10 cm uzunluğunda yatay bir çizgi çekilmektedir. Bu çizgiye göre gerekli alan traş edilir. Daha sonra mikromotor vasıtası ile fazlaca ince punchlar kullanılarak kıl kökleri profesyonel olarak dikkatli bir biçimde alınır. Kıl köklerinin alındığı alan çok küçük olduğu için bu bölgede herhangi bir belirti kalmamaktadır. Dolayısı ile sorun edilecek en küçük bir konu dahi yoktur.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Hastanın kaş bölgesindeki ihtiyaca bakılırsa minimum 40-50 kök maksimum 400-500 kök greft alınmaktadır. Kaş ekim işlemi kaş bölgesinde oldukça farklı olmaktadır. Çünkü kaş çıkış paterni her kişide farklıdır. Oldukca büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Buruna yakın olan bölümde daha dik açı ile çıkan kaşlar kulaklara doğru yaklaştırılır. Burada alınla 40-45 aşama açı oluşturacak şekilde tasarlanır.  Bunun pratikteki önemi kaş ekimi sırasında ortaya çıkmaktadır. Ekilen kıl köklerinin açısı özenle hazırlanmalıdır. Dahası buna fazlaca dikkat edilmelidir. Yüzde bulunan kaşlar dikkat çeken bölgededir. En küçük bir ihmalde hastaları oldukca rahatsız edecek sonuçlar görülmektedir.

 

Antalya’da Profesyonel Kaş Ekimi

Operasyonel kaş ekimi hakkında!..

Hair Med kliniklerinde yapılan kaş ekimi işlemi ağrısız lokal anestezi ile uygulanan ve 1-2 saat süren kısa bir operasyondur. Özetle, sonuçları fazlasıyla tatmin edici kıl kökü nakli işlemidir. İşlem sonrası ağrı ya da rahatsızlık verici herhangi bir durum genellikle yaşanmamaktadır. 4 ile 6 ay arasında bir sürede ekilen kaşlar istenilen şeklini almaktadır. İki ay sonra da hastalarımız kaşlarına kavuşmaktadır. 

Profesyonel kaş ekimi operasyonu sonrasında ekilen kıl kökleri doğası gereği belli bir sürede çok hızlı uzamaktadır. Bu nedenle hastalarımızın belirli aralıklarla kaşlarını kısaltmaları gerekmektedir. İhtiyaca göre 15 günde bir ya da ayda bir birkaç dakikalık bir işlemle kaş boyunu düzeltmek hastalarımızı çok fazla rahatsız eden bir süreç değildir.

Kaş ekim operasyonu öncesinde kaş şeklini belirlerken hastalarımızın da fikri alınmaktadır. Her zamanki şeklinden etken olarak ilham alınmaktadır. Daha sonra hastanın görüşlerine başvurulmaktadır. Operasyon sürecinde tamamen hastanın dilek ve görüşleri gözetilerek ekim yapılmaktadır. Sonuç olarak hastanın mrmnun olacağı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kaş şekli ve kalınlığı için geçici boyalarla hastalarımızın talebine göre bir şekil belirlenmektedir. Daha sonra da kaş ekim işlemini hasta tarafından onaylanan şekle göre gerçekleştirmekteyiz.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Operasyonel kaş ekimi

Kaş ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflar

Eyebrow Transplant Eyebrow Transplant
Eyebrow Transplant Eyebrow Transplant
Eyebrow Transplant Eyebrow Transplant
Eyebrow Transplant Hair aEyebrow TransplantTransplant

Operasyonel Kaş Ekimi ile ilgili sık sorulan sorular

Günümüzde teknoloji fazlasıyla gelişmiştir. Saç, sakal, bıyık, kirpik ve kaş ekimi de bu gelişmelerden payını almıştır. FUE ve FUT tekniği ile çalışan Hair Med kaş ekimi operasyonlarında da bu yöntemleri kullanmaktadır.

Kaş ekim operasyonlarında ihtiyaç olan bölgeye ekilen kaşlar baş ya da genital bölge dahilbir çok farklı yerden alınabilir. Ekilen kaşlar alındığı bölgenin genetik özelliklerini taşıdığı için o bölgedeki davranışlarına devam edecektir.

Lokal anestezi yapılarak başlanan kaş ekim operasyonunda acı hissedilmez.

Kaş ekimi sonrasında yüz bölgesi, özellikle kaşlar olası darbelerden korunmalıdır. 

Ayrıca 3 gün süresince operasyon bölgesi güneş ışınlarından korunmalıdır.

2000’li yılların başından beri hastalarına saç, sakal, bıyık, kirpik ve kaş ekimi hizmeti veren Hair MED tecrübesi, profesyonel ekibi ile hastalarına hizmet veriyor.

Hair Med Hakkında!

Antalya’da bir saç ekim kliniği olan firmamız yaklaşık 16 yıldır hastalarına hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti titizliği ile çalışmaktadır.

Hair Med Hizmetleri

Hair Med Whatsapp Destek Hattı