Antalya’da Sakal Ekimi

Sakal ekim uzmanlarımızla birlikte köseliğe kökten çözüm üretiyoruz! Merkezimiz Antalya’da. İstanbul, Ankara ve İzmir’e de saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmeti veriyoruz.

İçindekiler

Sakal Ekimi Antalya

Hair Med, Antalya’da saç ekiminin yanı sıra sakal ekimi de yapıyor. 2000’li yılların başlarından bugünlere kadar gelen bir tecrübeye sahibiz. Bize güvenin!

Sakal Ekimi Hakkında

Sakal, estetik görünüş açısından erkek için en az saç kadar önemli bir aksesuardır. Bazen çeşitli sebeplerden dolayı her gün kesilmesi erkeğe zor gelse de, hiç olmaması bir çok sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Köselik adı verilen, hiç sakal çıkmaması gibi durumlarda erkeğin, erkeksi bir görünümden uzak olması, yaşını oldukça küçük göstermesi kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle köselik yüzünden erkeksi görünümünde eksiklik hisseden ve zaman içinde bu durumu bir takıntı haline erkeklerde devam eden süreç bir çok sosyal ve psikolojik problemi de beraberinde getirmektedir.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Sakal Ekimi Antalya

Köselik Problemine Çözüm Sakal Ekimi

Erkekte köselik probleminin en önemli sebeplerinden biri sakal bölgesindeki kıl köklerinin kalitesini arttıran hormonların eksikliği ve gelişebilecek sakal köklerinin çok az sayıda olmasıdır. Bu gibi durumlarda hormon tedavisi ile sakal çıkarmak mümkündür. Fakat bu yöntem her hastada başarılı olmayabilir. Hormon tedavisi dışında sakal bölgesinde kıl kökü çıkarmanın ilaçla tedavisi yoktur. Bu amaçla satılan bir çok ürün ticari kazanç sağlamak amacıyla kişileri aldatmak dışında hiçbir işe yaramaz.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Köselik Problemine Çözüm Sakal Ekimi

Sakal ekimi nasıl yapılmaktadır?

Sakal ekim işlemi teknik olarak saç ekimi ile benzer bir operasyondur. FUE tekniği ile kişinin genetik olarak en az dökülen, hatta pek çok erkekte saç köklerinin hiç dökülmediği ense bölgesinden veya iki kulak arasındaki bölgeden mikro motorlarla alınan greftler, lateral slit tekniğiyle sakal bölgesinde açılan kanallara 0.6-0.7 mm’lik ince uçlu pensetlerle tek tek yerleştirilir. Operasyondan önce sakal bölgesine lokal anestezi uygulandığı için hastalar operasyon işlemi sırasında ağrı ya da acı hissetmez.

Operasyon Detayları

Saçlar genelde tek bir yöne doğru uzarken, sakallar 30-40 derecelik açılarla çıkmaktadır. Bu yüzden sakal ekimi ile doğal bir görünüm elde etmek için işlemin mutlaka tecrübeli bir doktora yaptırılması gerekir.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Sakal ekimi nasıl yapılmaktadır

Antalya’da Sakal Ekim Fiyatları Ne Kadardır?

Sakal ekim fiyatları sakal bölgesindeki greft ihtiyacına bağlı olarak değişmektedir. Seyrek sakal ya da yarım köselik gibi durumlarda doğal bir görünüm için 2000 greft yeterli olabilirken, tam köselik durumunda 4000 greftten fazlasına ihtiyaç duyulmaktadır. Ücretsiz sakal analizi için bizlere Whatsapp hattımızdan ulaşabilir, fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca saç ekimi fiyatları konusunda bilgi de alabilirsiniz.

Sakal ekimi şehirlere göre farklılık göstermektedir.

 • Ankara sakal ekimi fiyatları (Ortalama fiyatlar)
 • Antalya sakal ekimi fiyatları (Ortalama fiyatlar)
 • İstanbul sakal ekim fiyatları (Ortalamanın üstünde fiyatlar)
 • İzmir sakal ekim fiyatları (Ortalama fiyatlar)

Not : Fiyat ekilecek greft sayısına göre belirlenmektedir. Operasyon öncesi uzman doktorlar kaç greft sakal ekileceğine karar vermektedir.

Hair Med Whatsapp Destek Hattı

Antalya’da Sakal Ekim Fiyatları Ne Kadardır

Sakal Ekim Öncesi ve Sonrası

Beard Transplant Beard Transplant
Beard Transplant Beard Transplant
Beard Transplant Beard Transplant
Beard Transplant Beard Transplant

Operasyonel Sakal Ekimi ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Teknoloji çağı olarak tanımlanan bu dönemler içinde FUE ve FUT tekniği ile sakal ekim operasyonu yapılmaktadır.
Sakal ekim operasyonunda ekilen sakallar genetik olarak erkeklerde çok az dökülen ense bölgesinden alınmaktadır. Ekilen sakallar ense bölgesinden taşındıkları için yeni bölgede de genetik özelliklerini korumaktadırlar. Bu sayede sakal dökülmesi yaşanmamaktadır.
Sakal ekim operasyonu başlamadan hastaya lokal anestezi uygulanmaktadır. Bu sayede hasta operasyon sresince ağrı ya da acı hissetmemektedir.

Sakal ekim fiyatları 2022 yılı için 1000€’dan başlamaktadır.

 • 3000 greft sakal ekim fiyatı için bizi arayın!
 • 4000 greft sakal ekim fiyatı için bizi arayın!
 • 5000 greft sakal ekim fiyatı için bizi arayın!

Sakal ekiminden sonra yüzünüzü darbelerden korunmalısınız. Ayrıca yorucu işlerden kaçınmalısınız.

Operasyon sonrasında 3 gün boyunca güneş ışınlarından kaçınmalısınız.

Hair Med Hakkında!

Antalya’da bir saç ekim kliniği olan firmamız yaklaşık 16 yıldır hastalarına hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti titizliği ile çalışmaktadır.

Hair Med Hizmetleri

 • Saç ekimi
 • Sakal ekimi
 • Bıyık ekimi
 • Kaş ekimi
 • Kirpik ekimi
 • Hair Med Whatsapp Destek Hattı