Tıbbi Ortaklar

Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

Hastane olarak 25. yılını dolduran Yaşam Hastaneler Grubu zincirinin altıncı üyesi olan Vakfın 250 yatak kapasiteli Yaşam Hastanesi (ASV), 2017 yılında Antalya merkezde hizmete açıldı.

En ileri teknolojiler ve en modern ekipmanlarla donatılan ve 26.400 m2 kapalı alandan oluşan hastane içerisinde; Tüm branşlarda 61 poliklinik odası, 9 ameliyathane, 46 erişkin yoğun bakım ünitesi, 2 negatif basınçlı solunum izolasyonu yoğun bakım ünitesi, 23 yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 2 doğumhane, her türlü tıbbi tanı ve tedavi ünitesi bulunmaktadır.

Anadolu Hastanesi

Anadolu Hastanesi

1993; Kemer bölgesinde “Özel Kemer Klinik” adı altında hizmete başlayan; İlk hastanesini 1997 yılında Kemer bölgesinde açan Anadolu Hastaneleri, Antalya bölgesinde yıllar içinde oluşan hem turizm sektörünün hem de yerel halkın ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak, Anadolu Hastaneleri, Antalya bölgesindeki lokasyonlarda toplam 7 hastane açtı. Odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyeti için Belek, Antalya Merkez, Side, Alanya, Serik ve Lara. 2005 yılında faaliyete geçen Antalya Anadolu Hastanesi; Yoğun bakım üniteleri, tam donanımlı ameliyathane ve laboratuvarları, gelişmiş radyolojik görüntüleme ünitesi ve tüm şubeleri tek çatı altında toplayarak Antalya’nın önemli bir ihtiyacına cevap veren ilk kapsamlı sağlık tesisi olmuştur.