Hair Med ile tanışın!

  • Son Teknolojiler ile Saç Ekimi
  • Sakal Ekimi – Köseliğe Kökten Çözüm
  • FUE Tekniği ile Kaş Ekimi

Hizmetlerimiz

Bütün hizmetler arasında mükemmel bir hizmet paketi sunuyoruz. İşte bütün fiyatın dahil olduğu hizmetlerimiz; ​

Muayene ve saç ekim planlaması

Muayene ve saç ekim planlaması

Ekipmanlar ve yeni teknolojiler ile saç ekimi

Ekipmanlar ve yeni teknolojiler ile saç ekimi

Kan alım ve laboratuvar maliyetleri

Kan alım ve laboratuvar maliyetleri

Ekim sonrası gereken ilaçlar, bakım şampuanı ve losyonu

Ekim sonrası gereken ilaçlar, bakım şampuanı ve losyonu

Operasyon sonrası ek malumat için 24 saat hizmet

Operasyon sonrası ek malumat için 24 saat hizmet

TAM YETKİLİ

Uluslararası Belgelendirme

Hair-med Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur

Hair Med Sağlık Turizm Belgesi
Hair-Med Saç Ekim Merkezini Tanıyın
Yıllık Tecrübe
0 +
Hair-Med Saç Ekim Merkezini Tanıyın

Hair-Med Saç Ekim Merkezini Tanıyın

Saç Ekimi operasyonlarının keşfedilmesi 1939 yılıdır. Saç ekimi konusunda dünya çapında ses getirici ilk emek vermeyi meydana getiren Japon bilim adamı Dr. Okuta olmuştur. Günümüzde uygulanan saç ekim operasyonlarına benzer bir operasyonu o tarihte gerçekleştiren Dr. Okuta saç ekim teknolojisininde temelini atmış oluyordu. İlk kez minik greftleri kulanarak yaptığı çalışmasıyla saç ekiminde kullanılan yepyeni yöntemini bir Japon tıp dergisinde dünya genelinde duyurarak bu alanda öncülük etti ve saç ekimi profesyonel olarak artık başlamış oldu.

Doktor Okuta’dan günümüze tıp teknolojisinde meydana gelen muhteşem gelişmeler neticesinde bu gün artık geçen zaman içinde fazlaca etkin bir saç ekim teknolojisi uygulanmakta ortaya çıkan sonuçlar sıfır yanlışlar barındırmakta ve başarı payı yüksek, yüz gündüren neticeler elde edilmektedir.

Saç ekim teknolojisinin doruk yapması ile dünya genelinde yepyeni bir devre başlamış insan hayatındaki kalitede bununla orantılı olarak dahada oldukça artmıştır. Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi olarak bizlerde Antalya’dan bütün dünyaya profesyonel çapta hitap eder bir biçimde hizmetinize hazır olarak yerimizi çoktan aldık.

Antalya Saç Ekimi Merkezimizde nitelik ve memnuniyetten ödün vermeden, dünya ölçeğinde bir profesyonelikle sizlere hizmet vermenin haklı gururunu, tarif edilmez mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu bizden memnun ayrılan ondan sonra tekrar yeniden görüşerek memnuniyetlerini ifade eden hastalarımızdan almaktayız.

Gerek yurt içerisinden gerek yurt dışından gelen fazlaca değerli hastalarımız gür ve sıhhatli saçlarla ayrılırken yüzlerindeki gülümseme ve saadet ifadesi hepimiz için gurur kaynağı olmakta, hastalarımızın bekledikleri sağlıklı görünüme kavuşmalarıyla beraber biz de sevinçli olmaktayız. Kuşkusuz bu yüksek dereceli bir başarıdır. Hastalarımızın mutluluğu ile devamlı yukarı çıkan başarı grafiğimiz bizim için fazlaca büyük bir gurur tablosudur. Çünkü herkes teknoloji ile harmanlayarak sunduğumuz hizmete bununla birlikte sevgimizide ekliyoruz.

Antalya Saç ekim teknolojisi

Bu yüzden elde ettiğimiz başarı başarıyı hedefleyenlerin devamlı hayal ettiği noktalardadır.  Biliyoruz ki insana hizmet çok önemlidir. Hastalarımızın bilmesini istediğimiz reel ise şudur. Sağlığınız ve yüzünüzdeki sevinçli tebessüm bizim için çok önemlidir. Hastalarımızı memnun etme yolunun, oldukça kaliteli bir hizmetten geçtiğinin farkında ve bilincindeyiz. Bu bilinç farkındalığı ile kurulan saç ekimi tedavisinin başlangıcından nihayetine kadar takım olarak profesyonelliğin en üst düzeyinde sergilediğimiz tedavi yöntemlerimizle yakaladığımız başarıya hastalarımızda memnuniyetleri ile ortak olmaktadırlar.

Verdiğimiz yüz güldüren hizmetle bu güne kadar yüzlerce hastamızın yine hayatla barışmalarına vesile olmanın haklı gururunu yaşıyor, Bu alanda dünyanın önde gelen teknolojik tedavi merkezi olmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetinini ön planda tutarız. Konforlu hizmet, profesyonel uzman doktorlar ve ekibimiz ile Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi‘ne bekleriz.

Hair Med Saç ekim teknolojisi

Karşılama

Şehir dışından gelen konuklarımızın transfer işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Hijyenik Ortam

Tüm operasyonlarımızı %100 hijyenik klinik ortamında gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli Ekip

Tedavinizin her aşamasında sizleri alanında deneyimli ve uzman bir ekip bekliyor.

Hair Med tecrübesi kayıt altında!

Seneler öncesinden bugünlere gelen Hair Med tecrübesini kayıt altında aldık. Videolar sizler için derlendi. Üstelik bunlar sadece bir seçki. Daha fazlası için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Saç ekimi yaptırmak isteyen hastalara fikir vereceğini umuyoruz!..